Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. maj
09:45
Taastrup FC
Tølløse BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Taastrup FC
Allerød Fodbold Klub
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Taastrup FC
Greve Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:50
Taastrup FC
Vallensbæk IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Taastrup FC
VG Fodbold (1)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Taastrup FC
Svinninge IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Taastrup FC
Ishøj IF (1)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Taastrup FC
Svogerslev BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Taastrup FC
IF Bytoften
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tuse IF
Taastrup FC (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Vallensbæk IF
Hundige BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Avedøre IF
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Taastrup FC (2)
Tuse IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Hundige BK
Avedøre IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Taastrup FC (1)
Vallensbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
Taastrup FC (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Tuse IF
Vallensbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Taastrup FC
Svogerslev BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Avedøre IF
Taastrup FC (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Taastrup FC (1)
Hundige BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Vallensbæk IF
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Avedøre IF
Tuse IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Hundige BK
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Taastrup FC (2)
Taastrup FC (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Taastrup FC
Faxe Ladeplads IF (2)
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Taastrup FC
Glostrup
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Taastrup FC
Gundsølille SGIF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Taastrup FC
Solrød FC
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Taastrup FC
Himmelev-Veddelev BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Taastrup FC
FC Lejre
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:15
Taastrup FC
Avedøre IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Taastrup FC
Greve Fodbold
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Taastrup FC
Greve Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Taastrup FC
Hvalsø IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Taastrup FC
Tølløse BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Taastrup FC
Greve Fodbold
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:45
Taastrup FC
Fårevejle BK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Taastrup FC
Hørsholm-Usserød IK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Taastrup FC
Vallensbæk IF
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Taastrup FC
Albertslund IF
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:15
Taastrup FC
Greve Fodbold (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:15
Taastrup FC
Karlslunde IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:15
Taastrup FC
Rosenhøj BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Taastrup FC
Taastrup Idrætsforening
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Taastrup FC
Albertslund IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Taastrup FC
Herfølge BK
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Taastrup FC
Kirke Hyllinge IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
|